/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa
Detaylı Ara /
SİTE İÇİNDE ARA
Arama Yapılacak Modüller
 
Başkanımızdan Hastalara Moral Ziyareti
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi´ndeki hastaları ziyaret etti.
Ampute Takımımız Farklı Kazandı 11-0
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüzün Ampute Futbol Takımı kendi evinde  Bursa Ampute Gücü´nü 11-0 mağlup ederek, ligdeki çıkışını sürdürdü.
Trafiğe Nefes Aldıracak
Şahinbey Belediyemiz tarafından İnönü Caddesi´ne alternatif olarak yapılan 40 metre genişliğindeki yolun son aşamalarına gelindi.
Başkanımızdan Yeni Çiftlere Sürpriz
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu nikâh kıymak için Şahinbey Nikah Dairesi´ne gelen çiftlere sürpriz yaparak nikahlarını kıydı.
Belediyemizden Mavikent Mahallesine Yeni Park
Şahinbey Belediyemiz vatandaşların yaşanılabilir alanlara sahip olması için yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, Mavikent Mahallesi´ne yeni bir park yapıyor.
"Bir Gün Değil 365 Gün Engellilerimizin Yanındayız"
Şahinbey Belediyemiz yılın 365 günü engellilerin yanında olduğunu göstererek, engelli vatandaşlara 75 adet akülü ve manuel tekerlekli sandalye hediye etti.
Belediyemizden Engelsiz Yaşam Koşusu Etkinliği
Şahinbey Belediyemiz 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde, Engelsiz Yaşam Koşusu etkinliği düzenledi.
Başkanımız, Engelliler Gününü Kutladı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü´nü kutladı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu Engelliler Günü için yayınladığı mesajda hiç kimsenin 1 dakika sonrasının bile garantisi olmadığını belirtti.
Belediyemiz Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Şahinbey Belediyemiz Aralık ayı olağan meclis toplantısının 1.oturumu, Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu Başkanlığında, Belediye Meclis Salonu´nda yapıldı.
Belediyemizden Öğrencilere Gri Koç Morali
´Gri Koç´ olarak bilinen Eğitim Koçu Gökhan Müftüoğlu, YKS öncesi Şahinbey Belediyemizin organizasyonunda Gaziantep´e gelerek öğrencilerle buluştu.
Ampute Takımımız Deplasmanda Galip Geldi 3-0
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüzün Ampute Futbol Takımı deplasmanda Malatya Büyükşehir Belediyespor Ampute Takımı?nı 3-0 mağlup ederek, ligdeki çıkışını sürdürdü.
198 Çift Daha Evlilik Okulu´nda Eğitimini Tamamladı
Şahinbey Belediyemiz tarafından düzenlenen Evlilik Okulu eğitimlerine katılan evli ve evlenecek 198 çift, düzenlenen törenle sertifikalarını ve çamaşır makinalarını aldı.
Belediyemizden Hatırlatma Son Gün 2 Aralık
Şahinbey Belediyemiz, 2019 yılı Emlak, İşyeri Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ödeme süresinin 02 Aralık 2019´da sona ereceği yönünde hatırlatmada bulundu.
Şahinbey İslam Bilim Tarihi Müzemiz Öğrencileri Ağırladı
Nuray Tuncay Kara Bilim ve Sanat Merkezi, Şahinbey Belediyesi?nin İslam Bilim Tarihi Müzemizde, Prof. Dr. Fuat Sezgin Türk- İslam Bilim Tarihi atölye çalışmaları etkinliği düzenledi.
Başkanımız Öğretmenleri Ziyaret Etti
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle mezun olduğu Ahmet Çelebi İlkokulu´nu ve Atatürk Lisesini ziyaret etti.
Öğretmenler Şahinbey´de Eğlendi
Şahinbey Belediyemiz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlediği spor etkinliklerinde öğretmenler arası voleybol ve masa tenisi turnuvaları eğlenceli ve çekişmeli anlara sahne oldu.
Kahramanımız Şahinbey´in Anısı Şahinbey´de Yaşayacak
Gaziantep´in Kurtuluş mücadelesinin sembol isimlerinden olan Şahinbey lakaplı Mehmet Sait´in evi Şahinbey Belediyemiz tarafından restore ediliyor.
Takımımız Liderliğini Sürdürüyor 3-1
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımımız kendi evinde ağırladığı İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı´nı 3-1 mağlup ederek, ligdeki çıkışını sürdürdü.
Başkanımız Öğretmenler Gününü Kutladı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajla bütün öğretmenlerin, Öğretmenler Günü?nü kutladı.
Eğitim Fırsatları Bizden Kazanmak Sizden
Şahinbey Belediyemiz, kolluk kuvveti ve beden eğitimi öğretmeni olmak isteyen gençlerin umudu olmayı sürdürüyor. Gaziantep´te çok sayıda genç POMEM fiziki yeterlilik sınavlarına Şahinbey Belediyemizin açtığı Fiziki Yeterlilik Kurslarında hazırlanıyo
Görüntülenen Kayıt: 1-20 / Toplam Kayıt: 400
Sayfa: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ·
slogan5