/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa
Detaylı Ara /
SİTE İÇİNDE ARA
Arama Yapılacak Modüller
 
"Güldür Güldür Show" Oyuncularından Tam Not
Şahinbey Belediyemiz, tarafından Akkent Mahallesi´ne yaptırılan Şahinbey Kongre ve Sanat
Türkiye Kupası Şahinbey´in
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüz Ampute Futbol Takımı, Tokat´ta organize edilen Ampute Futbol Türkiye Kupası final
202 Çift Daha Evlilik Okulu´ndan Sertifikasını Aldı
Şahinbey Belediyemiz tarafından düzenlenen Evlilik Okulu eğitimlerine katılan evli ve yeni evlenen 202 çift, düzenlenen törenle sertifikalarını ve çamaşır makinalarını aldı.
Başkanımız Muhtarlar Gününü Kutladı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Muhtarlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlayarak muhtarların gününü kutladı.
Şahinbey Milli Mücadele Müzesine Yoğun İlgi
Şahinbey Belediyemiz, Gaziantep´in 6.317 şehit vererek ortaya koymuş olduğu destansı mücadeleyi gelecek nesillere aktarmak amacıyla, restore ederek hizmete sunduğu Şahinbey Milli Mücadele Müzesi´ni açılışından bu yana 281.550 kişi ziyaret etti.
Ampute Takımımız Yarı Final´de
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüzün Ampute Futbol Takımı, Tokat´ta organize edilen Ampute Futbol Türkiye Kupası karşılaşmalarında oynadığı 2 maçı da farklı kazanarak ismini yarı finale yazdırdı.
"Temiz Bir Çevre İçin Kirletmemeliyiz"
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Sıfır Atık Projesi kapsamında çevre bilincinin oluşturulmasına katkı sağlamak için Şehit Mesut Yaşar Ortaokulu öğrencilerine yeşil düdük dağıtarak onlarla birlikte mahallelerde çöp topladı.  Düzenlenen
Başkanımızdan 111.111´nci Bebeğe Hoşgeldin Sürprizi
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Şahinbey İlçesi´nde gözlerini dünyaya açan 111.111´nci bebeği ziyaret etti.
Şahinbey Belediyesi Çölyak Hastalarına Destek Olmaya Devam Ediyor
Şahinbey Belediyemiz, bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Market aracılığıyla, çölyak hastalarına glutensiz gıda paketi dağıtımına devam ediyor.
Çiftçilere Gübre Desteğimiz Sürdürüyor
Şahinbey Belediyemiz üçüncü gübre dağıtımını Burç Mahallesi?nde yaptı.
Belediyemizden Mavikentlilere Bir Hizmet Daha
Şahinbey Belediyemiz tarafından Mavikent Mahallesi´ne yaptırılan donatı alanlarının inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
Belediyemiz Amatör Sporların Her Zaman Yanında
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanımız Cuma Güzel, "Amatör Spor Haftası" nedeniyle düzenlenen Taekwondo müsabakalarına katılarak amatör Sporun yanında olduklarını ifade etti.
"Türkiye Dış Politikası Ve Dünya Beşten Büyüktür" Paneli
Şahinbey Belediyemizin organize ettiği "Türkiye Dış Politikası ve Dünya Beşten Büyüktür" paneli Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi´nde düzenlendi.
Çiftçi Dostu Başkanımız, Desteğini Sürdürüyor
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, geçtiğimiz gün içerisinde Kapçağız Köyü´nde başlattığı 2.000 ton gübre dağıtımını Sarıt Köyü´nde devam ettirdi.
Evlilik Okulu´nda 30.000´e Yakın Çifte Eğitim Verildi
Şahinbey Belediyemizin patentli projesi olan Evlilik Okulu´ndan bu güne kadar 30.000´e yakın çifte eğitim verilirken, yeni evlenecek çiftlere otomatik çamaşır makinası evli çiftlere ise çay ve kahve makinası hediye edildi.
Belediyemiz Çiftçinin Yüzünü Güldürüyor
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, çiftçilere destek geleneğini bu yılda sürdürmeye devam ederek, 2.000 ton gübre desteğinde bulundu.
Yeşilvadi Polis Merkezi Hızla Yükseliyor
Şahinbey Belediyemiz tarafından Yeşilvadiye yaptırılan yeni polis merkezinin inşaat çalışmaları hızla sürüyor
Belediyesimizin Stantı İlgi Odağı Oldu
Şahinbey Belediyemizin bu yıl ikincisi düzenlenen (BUILDEAST) Fuarı ile eş zamanlı olarak yapılan  (GAYRİMENKUL) Fuarı?nda kurduğu stant yoğun ilgi gördü.
Başkanımız Camiler Haftasını Kutladı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu Camiler ve Din Görevlileri haftasını kutlayarak, Cami yapmak, imanın ve dindarlığın göstergesidir dedi.
Ampute Takımımızda İç Transfer Atağı
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüz Ampute Futbol Takımı, yeni sezon öncesi iç transferde 3 isme imza attırdı.
Görüntülenen Kayıt: 1-20 / Toplam Kayıt: 400
Sayfa: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ·
slogan6