/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa
Detaylı Ara /
SİTE İÇİNDE ARA
Arama Yapılacak Modüller
 
"Yeşil Alan Miktarımızı 4.000.000 Metre Kareye Çıkardık"
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 10 yılda 618 park yaparak Şahinbey´i yaşanılabilir bir ilçe haline getirdi.
Belediyemizin Spor Yatırımları Meyvesini Veriyor
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüzün, tüm spor dallarında olduğu gibi tekvando kategorisinde de önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.
Belediyemizin İmkanlarıyla Yaşamlarına Yön Veriyorlar
Şahinbey Belediyemize bağlı Özgecan Hanımlar Yüzme Havuzu, Spor ve Kültür Merkezi´nde Bilgisayar destekli muhasebe kursu eğitimi alan kursiyerler meslek sahibi olmak için düzenlenen eğitime katıldıklarını ifade ettiler.
Belediyemizden İçinizi Isıtan Hizmet
Şahinbey Belediyemiz, günün erken saatlerinde işlerine başlayan vatandaşların ve öğrencilerin içlerini 16 ayrı noktada yaptığı çorba ikramıyla ısıtıyor.
164 Öğrenciyi Daha Umreye Uğurladık
Şahinbey Belediyemiz, "İyi Müslüman" kitabından sınava girerek okullarında 1´nci, 2´nci ve 3´üncü olan 164 öğrenciyi daha Umre´ye uğurlarken projenin dördüncü yılında toplamda 524 öğrenci Umreye gönderilmiş oldu.
Minik Bilal´e Karne Ve Doğum Günü Sürprizi
Şahinbey İlçe Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kılınç küçük Bilal´e karne ve doğum günü sürprizi yaptılar.
Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldular
Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu öğrencilerin karne sevincine ortak oldular.
Zabıta Ekiplerimiz 2019 Yılında 81.486 İş Yerini Denetledi
Şahinbey Belediyemizin Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 2019 yılı içerisinde 81.486 iş yerini denetleyerek vatandaşın sağlığı için 24 saat görev yaptı.
Belediyemiz Tesislerinde Sağlıklarına Kavuşuyorlar
Büşra Kılıç ve Irmak Sultan Kanoğlan Şahinbey Belediyemize bağlı Özgecan Hanımlar Yüzme Havuzu, Spor ve Kültür Merkezi yüzme kursuna gelerek fizik tedavi olup yaşamlarını değiştirdiler.
Savunma Sanayinde Dönüşüm Şahinbey´de Anlatıldı
Şahinbey Belediyemizin ev sahipliğinde Savunma Sanayi Başkan Yardımcı Dr. Celal Sami Tüfekçi´nin katılımıyla "Savunma Sanayide Dönüşüm" konferansı gerçekleştirildi.
Tatillerini Şahinbey´de Dolu Dolu Geçirecekler
Şahinbey Belediyemiz, yarıyıl tatiline giren öğrencilerin tatillerini daha verimli ve zinde bir biçimde geçirebilmeleri için spor etkinliklerini hız kesmeden sürdürüyor.
Şahinbeyli Ev Hanımları İngilizce Öğreniyor
Şahinbey Belediyemize bağlı Özgecan Hanımlar Yüzme Havuzu, Spor ve Kültür Merkezi´nde ev hanımlarından üniversite öğrencilerine kadar herkes İngilizce öğreniyor.
Belediyemizden Öğrencilere Kaynak Kitap Desteği
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, sosyal tesislerde eğitim gören öğrencilere ücretsiz kaynak kitap desteği sağladı.
Başkanımız Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bütün basın çalışanlarının gününü kutladı.
Belediyemiz Hayati İnanç´ı Gazianteplilerle Buluşturdu
Şahinbey Belediyemiz, Eğitimci-Yazar Hayati İnanç´ın konuşmacı olarak katıldığı "Can veren Pervaneler" isimli konferans düzenledi. Düzenlenen konferanssa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Belediyemizin Yem Desteği Devam Ediyor
Çiftçilere daha önce gübre, buğday, zeytin, fıstık ve arpa tohumu dağıtan Şahinbey Belediyemiz bu desteğini sürdürerek, hayvan yetiştiricilerine de 7.000 ton büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemi dağıtımını sürdürüyor.
Belediyemiz Vatandaşımızın Rahatı İçin Çalışıyor
Şahinbey Belediyemiz 2009 yılından bu yana yeni mahalleler de dâhil 10.217.644.67 m2 asfalt 4.030.786.00 m2 kilit taşı çalışması yaptı.
Belediyemiz Sarıkamış Şehitlerini Unutmadı
Şahinbey Belediyemiz ve Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sarıkamış şehitleri için Akkent Spor Köyü´nde "Sarıkamış Şehitlerini Anma Koşusu" etkinliği düzenledi.
Belediyemizin Ana Sınıflarına Yoğun İlgi
Şahinbey Belediyemizin sosyal tesislerinde ve gençlik merkezlerindeki ana sınıflarına vatandaşlar oldukça yoğun ilgi gösterirken verilen eğitimden oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.
Başkanımız Hastaları Ziyaret Etti
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi?ndeki hastaları ziyaret etti.
Görüntülenen Kayıt: 1-20 / Toplam Kayıt: 400
Sayfa: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ·
slogan2