/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Belediyemizden Öğrencilere Kaynak Kitap Desteği
Orjinal Resim
10.01.2020 16:33:42

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, sosyal tesislerde eğitim gören öğrencilere ücretsiz kaynak kitap desteği sağladı.

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Yaşar Torun Gençlik Merkezi'nde kaynak kitap ve test dağıtımı öncesinde öğrencilerle sohbet edip, eğitimlerini tamamlayıp ülkeye faydalı bireyler olmalarını istedi.

48.900 Adet Kitap Dağıtıyoruz

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin kendilerine verilen imkanları iyi değerlendirmeleri gerektiğini belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak Gençlik Merkezlerimizde ve sosyal tesislerimizde üniversiteye ve Fen Liselerine hazırlanan öğrencilerimiz var. Özellikle Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için kaynak ve yardımcı ders kitabı olarak 48.900 adet kitap dağıtımı yapıyoruz. Amacımız öğrencilerimizin diledikleri üniversitelere yerleşmeleri noktasında destek olmak. Öğrencilerimiz oldukça başarılı ve üniversiteye çok ciddi bir şekilde hazırlanıyorlar. Kitapları ücretsiz dağıtıyoruz. Kitapların bedelini istedikleri üniversiteleri kazandıklarında ödemiş olacaklar. Şimdiden hepsine başarılar diliyorum” dedi.

Öğrencilerden Başkanımıza Teşekkür

Kendilerine dağıtılan kitaplardan dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade eden öğrenciler ise “Öncelikle Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür etmek istiyoruz. Onun sayesinde Çanakkale’ye gidip ilk kez uçağa, vapura binip, Çanakkale’yi görme imkânına sahip olduk. Bunların yanı sıra bizlere bisiklet, bilgisayar ve spor ayakkabısı da hediye etti. Şimdide kaynak kitap hediye ediyor. Kendisine ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Oluşturulma Tarihi :  10.01.2020 16:33:42
Okuma Sayısı : 367
Fotoğraflar
slogan1