1
 
Başkan Tahmazoğlu "Yeni Yılı Kutladı"
Orjinal Resim

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 2016 yılının son günlerinde yeni yılın, sevgi, kardeşlik, hoşgörü, birlik ve beraberlik, dayanışma duygularının hâkim olduğu bir yıl olması temennisinde bulundu.

2016 yılının acısıyla tatlısıyla geride kaldığını belirterek, yeni yılın tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dileyen Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Geride bıraktığımız 2016 yılında zamanı ve kaynakları en iyi şekilde kullanarak, hemşerilerimize hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. Şahinbey'i daha modern ve daha çağdaş bir kent konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik. İlçemizi geleceğe hazırlama yolunda, hizmet süremiz boyunca hayata geçirdiğimiz çalışmalara gösterdiğiniz anlayış ve hoşgörüden dolayı siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum.
2017 yılında Şahinbey'imizi daha güzel yerlere taşımak için çalışmaya devam edeceğiz. Yeni yılın Ülkemize, şehrimize ve ilçemize huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, Tüm vatandaşlarımızın ve Şahinbeyli hemşerilerimin yeni yılını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi.

İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 30.12.2016 09:46:16
 
l Fotoğraflar
 
  l   Site İçi Ara
  l   Rss
  l   Basında Şahinbey
  l   Hizmet Rehberi
  l   Bilgi Edinme
  l   Bağlantı
  l   Nöbetçi Eczaneler
  l   Konuk Defteri
  l   Site Haritası
  l   WebMail
 | 
1