Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa
Sosyal Tesislerimiz
Akdere Taziye Evi
Orjinal Resim
Mahalle : Akdere Mahallesi
Adres : Akdere Mahallesi 92006. Sokak No:39
Telefon : 03422321111
E-posta :
Faks :
Etkinlik Grupları : |  Taziye Evleri  |  

Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan sosyal tesisimiz birçok konuda halkımıza hizmet vermektedir. Erkek ve bayanlar için rehberlik, etüt hizmeti, seminerler, etkinlik ve yarışma, kitap okuma alışkanlığı kazandırmak gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca tesis içerisinde halkımızın talebine göre çeşitli etkinliklerinde kullanabilecekleri çok amaçlı salonlar bulunmaktadır.

Toplumun okur-yazar düzeyini yükseltmek kişilerin bilgilerini artırmak topluma faydalı bireyler yetiştirmek amacıyla okuma yazma kursları da verilmektedir.

"Ders Çalışmayı Seviyorum!" kampanyalı proje ile çocuklara ders çalışmayı sevdirmek ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

 

Halkın bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla toplum polisi ve uzmanlar tarafından aile geçimi, soba zehirlenmeleri, küçük yaşta evlilik, doğal afet ve korunma yolları, bulaşıcı hastalıklar ve mücadele yolları ve bunun gibi halkımızı yakından ilgilendiren konularda çeşitli seminerler verilmektedir.  Ön lisans ve lisans mezunu donanımlı personelle hizmet veren sosyal tesisimizden faydalanmak tamamen ücretsizdir.Fotoğraflar
slogan1
FORMLAR
BİLGİ HİZMETLERİ
İLETİŞİM
Kolejtepe Mahallesi Yeşilcami Cad. No:8 Şahinbey / GAZİANTEP
Telefon 0 342 232 1111
Faks 0 342 232 3445
Kep Adres: sahinbeybld@hs01.kep.tr
FOTO GALERİ
Tüm Hakları Saklıdır. 2018 - ŞAHİNBEY BELEDİYESİ Yazılım K7